Elementy 0

 Członkostwo - dlaczego warto?

 • Dołączysz do Stowarzyszenia Medycznego Qigongu De Rui i będziesz miał wpływ na jego funkcjonowanie.
 • Będziesz miał dostęp do treści limitowanych wyłącznie dla członków stowarzyszenia takich jak: porady, wskazówki, przemyślenia, materiały wideo z ćwiczeniami, zalecenia, przepisy kulinarne i wiele innych informacji z szeroko rozumianej medycyny holistycznej. Wszystko z pierwszej ręki, bezpośrednio od Mistrza Marcusa!
 • Przysługuje Ci zniżka członkowska (do 50%) na wszystkie wydarzenia organizowane przez stowarzyszenie (obecnie z wyjątkiem zabiegów medycznych).
 • Jako pierwszy dowiesz się o wydarzeniach i eventach oraz będziesz mieć pierwszeństwo podczas rezerwacji.
 • Inne

 

Wysokość składki członkowskiej wynosi obecnie 200 zł / rok. 

 

Rejestracja krok po kroku:

 

1. Ze względu na ochronę danych osobowych prosimy w pierwszej kolejności o przesłanie mailowo (czlonkostwo@marcusqigong.pl) poniższą treść deklaracji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (można też pobrać deklarację w pliku PDF TUTAJ).

Wnoszę o przyjęcie mnie w poczet członków Polskiego Stowarzyszenia Zdrowotnego Qigongu De Rui. Po przyjęciu mnie w poczet członków Stowarzyszenia zobowiązuję się stosować do przepisów statutu Stowarzyszenia, uchwał Zebrania Członków oraz uchwał i zarządzeń Zarządu Stowarzyszenia. Deklaruję wpłatę składki członkowskiej w wysokości określonej przez Zarząd Stowarzyszenia zgodnie ze stawką obowiązującą w danym roku.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie wyżej wymienionych danych zgodnie z celami statutowymi.

Nie gromadzimy Twoich danych osobowych w celu udostępnienia ich podmiotom trzecim! Więcej dowiesz się z polityki prywatności Polskiego Stowarzyszenia Medycznego Qigongu De Rui.

 

Jak zostać członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zdrowotnego Qigongu De Rui:

 

 1. Dokonaj samodzielnego przelewu w wysokości 200 zł na konto bankowe Stowarzyszenia: Bank Millenium: 46 1160 2202 0000 0003 8738 1601 (w tytule wpisz: opłata za członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Zdrowotnego Qigongu De Rui za rok: ……., imię i nazwisko)
 2. Prześlij na adres mailowy czlonkostwo@marcusqigong.pl potwierdzenie przelewu (pdf, zdjęcie).
 3. W odpowiedzi, na Twoją skrzynkę mailową zostanie przesłany login i hasło (możesz je potem zmienić)
 4. Twoje konto członkowskie zostanie aktywowane po zaksięgowaniu płatności - zostaniesz poinformowany o tym mailowo - nie zalogujesz się do strefy członkowskiej do momentu potwierdzenia mailowego.
  Masz dalej pytania odnośnie członkostwa napisz: czlonkostwo@marcusqigong.pl

 

 

Zarejestruj się!

Zrób to teraz i zobacz, jakie są plusy rejestracji jako członek stowarzyszenia.

X
Exclamation Triangle Check code