Klinika Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i holistycznej oraz sanktuarium budyjskie Yangtorp

Sanktuarium Yangtorp jest dla tych, którzy chcą odpocząć przez chwilę i złapać oddech, odkryć i dowiedzieć się więcej o Qigong i sobie, medytować lub po prostu być. Tutaj możesz poczuć się lepiej, być bardziej obecnym, poznać oraz praktykować tysiącletnie tradycje, która dają nam narzędzia do radzenia sobie z codziennym życiem tu i teraz.

Yangtorp został założony w 1998 roku przez mistrza Marcusa Bongarta, mianowanego i uznanego mistrzem Qigong przez samych chińczyków. Mistrz jest znanym lekarzem i naukowcem nie tylko w Polsce, ale i na świecie a jego praktyka medyczna liczy sobie ponad 40 lat. 

W Yangtorp kursy Qigong odbywają się regularnie i są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych uczestników. Tutaj możesz wybierać między wszystkim, od jednodniowych kursów po dłuższe rekolekcje. W ciągu roku organizowane są kursy qigong i medytacji oraz wiele otwartych zajęć szkoleniowych, które można ćwiczyć bez wcześniejszej wiedzy.

 

O Qigong i Yangtorp mówi Pani Beata Zaorska - Szeląg,
Dyrektor Medycyny Wewnętrznej i Geriatrycznej,
Szpital w Malmö, Szwecja

Klinika medycyny intergalnej oraz ośrodek szkoleniowy dla osób prywatnych i trenerów

Yangtorp stwarza idealną okazję do pobytu i uczestnictwa w warsztatach, kursach, kickoffach, treningach, szkoleniach kadr itp. w pięknej i spokojnej atmosferze. Już po wejściu na teren kliniki poczujesz harmonijną i kojącą atmosferę.

Akademia Yangtorp regularnie organizuje wysokiej jakości certyfikowane szkolenia dla instruktorów i terapeutów Qigong oraz tradycyjnej medycyny chińskiej.

 

W naszym chińskim centrum zdrowia medycyny integralnej oferujemy takie zabiegi jak (niektóre z tych zabiegów są wykonywane po zdiagnozowaniu):

 

 • akupunktura,
 • diagnoza
 • leczenie Moxą,
 • terapia bańkami chińskimi,
 • masaże,
 • kąpiele i masaże stóp
 • masaż tajski
 • masaż tajski olejkami
 • terapia Kopping
 • Whooping
 • kąpiele ziołowe

Spotkanie biznesowe i konferencje

W Yangtorp znajdują się nowoczesne, doskonale wyposażone sale konferencyjne dla mniejszych i większych grup od 8 do 70 osób. Baza noclegowa hotelu oferuje 32 pokoje i 2 apartamenty. Oferujemy również pakiety z noclegami dla grup do 78 gości.

Nasi mistrzowie kuchni przygotoują dla Ciebie wyśmienite wegetariańskie posiłki przyrządzone z ekologicznych, organicznych produktów

Przewodnik po Yangtorp

Legenda: 1. Recepcja i pokoje hotelowe; 2. Tea House - herbaciarnia (III p.); 3. Centrum Medycyny Chińskeij (II p.); 4. Restauracja Guan Gu (I p.); 5. Scena; 6. Sklep Shambala; 7. Centrum konferencyjne (III p.); 8. Świątynia Rui Lin Shi (III p.); 9. Butik; 10. Park, Dom Duchów; 11. Brama Shaolin; 12. Kawiarnia Dragon House; 13. Smok; 14. Parking; 15. Pomost Buddy

H:iH:iH:i - H:i

Tea Room - herbaciarnia i miejsce medytacji

Centrum medycyny chińskiej 

Kontakt z Yangtorp

 

 

ADRES:
Yangtorp Sanctuary
8123 Jonstorp
242-96 Horby
Szwecja

TELEFON:
+46 (0) 415 – 30 19 10
+46 (0) 730 – 50 37 26

E-MAIL:
info@yangtorp.com

X
Exclamation Triangle Check code